Районна газета

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ВІДЗНАЧИЛИ НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

Білопільщина відсвяткувала День фізичної культури і спорту

Провідних спортсменів району, вчителів фізичної культури, тренерів-викладачів, ветеранів спорту, вболівальників в ході урочистостей, які відбулися у центрі культури і дозвілля «Україна», привітала заступниця голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ.

Перед початком урочистостей всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО.

«Білопільщина багата спортивними талантами. Наші спортсмени гідно представляють район на обласних, Всеукраїнських і Міжнародних змаганнях, на Олімпійських іграх і першості світу. Ці успіхи – не тільки результат таланту і наполегливої праці самих спортсменів, але і великого внеску спортивної громадськості, тренерів - активістів спорту. Ми пишаємося вашими досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації», - наголосила у своєму виступі Ольга Нестерович.

Почесною грамотою Білопільської райдержадміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток масової фізичної культури та спорту в Білопільському районі, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджені Андрій ТКАЛЕНКО, учитель фізичної культури Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені С.М. Гордієнка Білопільської районної ради Сумської області, Ігор КОЗОЛУП, заступник директора з навчально-тренувальної роботи Білопільської дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Білонога Білопільської районної ради Сумської області, Оксана СОХАНЬ, учитель фізичної культури Воронівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області, за високі спортивні досягнення, популяризацію фізичної культури та спорту в Білопільському районі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту – Богдан ТУРЧИН, учень 4 класу Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені С.М. Гордієнка Білопільської районної ради Сумської області, Данило ПОЛУБІНСЬКИЙ, учень 8 класу Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської районної ради Сумської області та Олександра БОРОВЕНСЬКА, учениця 9 класу Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білопільської районної ради Сумської області, Подяки оголошені – Віталію ОПАНАСЕНКУ, студенту І курсу Харківського коледжу фізичної культури № 1 за високі досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Білопільському районі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту та Костянтину ЛЕВЧАКУ, генеральному директору ТОВ «Білопілля Агросвіт» за плідну співпрацю та значний особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Білопільському районі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

До привітань долучився і виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ.

Працівники культури району підготували концертну програму.

15 вересня на стадіоні ім. Ю. Білонога відбудуться спортивні змагання, у програмі яких шахово-шашковий турнір, турнір з пляжного волейболу, турнір з міні-футболу серед учнівської молоді, підйом штанги на біцепс стоячи (50 кг).