Районна газета

НА КОНОТОПЩИНІ ТРИВАЄ ПРОЕКТ ІЗ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ОБ`ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

У рамках відповідного проекту, ініційованого Сумською облдержадміністрацією та Сумською обласною службою зайнятості, планується підготувати для ОТГ Сумщини необхідну кількість спеціалістів  з питань безпеки громад за 6 напрямками

Це – охорона праці, розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань, аварій на виробництві; пожежна безпека з утримання територій, будинків, приміщень, споруд; забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення громади; цивільний захист, організація добровільних пожежно-рятувальних дружин у громадах; безпека та здійснення контролю в місцях масового перебування людей; реалізація заходів із запровадження енергозберігаючих технологій.

Навчання проводиться за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

21 травня розпочала навчання група для територіальних громад  Конотопщини у кількості 15 осіб за навчальною програмою «Навчання фахівців з питань пожежної безпеки та охорони праці об'єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад».

З числа зареєстрованих в Конотопському міськрайцентрі зайнятості безробітних  буде  підготовлено фахівців для Дубов`язівської та Бочечківської об`єднаних територіальних громад, Присеймівської, Шаповалівської, В`язівської, Духанівської, Соснівської та Дептівської сільських рад.

У перший день роботи курсів з безробітними працювали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, директор Конотопського міськрайцентру зайнятості Геннадій ТОЛКАЧОВ. На переконання організаторів заходу, безпека мешканців об'єднаних територіальних громад є важливою складовою реформи децентралізації влади в Україні.