Районна газета

МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ СOST ЗДІЙСНИВ МОНІТОРИНГ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ПРОЦЕДУР ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

У рамках проекту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення» фахівцями CoST проведено моніторинг  закупівельних процедур дорожньої галузі з метою визначення ризиків неефективних закупівель

Моніторингом охоплено 188 закупівельних процедур по 20-ти замовниках у 8-ми областях України та за його результатами виявлено низку ризиків проведення неефективних закупівель, а саме:

  • визначення предмету закупівлі;
  • визначення обсягів послуг з експлуатаційного утримання;
  • встановлення дискримінаційних вимог, що обмежують конкуренцію;
  • відсутність достатньої інформації про предмет закупівлі, необхідної для розрахунку ціни пропозиції, тощо.

Нагадуємо, матеріали з моніторингу та аналізу закупівель, а також всі матеріали тренінгів CoST Ukraine, увійдуть до Посібника про визначення та запобігання ризикам неефективних закупівель в дорожній сфері, який наразі знаходиться на завершальній стадії. Посібники розповсюджуватимуться безкоштовно серед активної громадськості, зацікавленої темою громадського моніторингу та контролю якості доріг, та серед органів місцевої влади.

Моніторинг закупівель дорожніх робіт відбувається за підтримки програми #USAID_ВзаємоДія в рамках проекту CoST Ukraine «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення». Цей Проект став можливим завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку та щедрій підтримці американського народу.