Районна газета

У НОВИХ ВИРКАХ ПРИВІТАЛИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ РАДІОЛОКАЦІЙНОГО ВЗВОДУ

У Нових Вирках привітали військовослужбовців радіолокаційного взводу з Днем захисника України

«Щиро вітаю вас зі святами – Днем захисника України, Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! Це визначний день для кожного, хто віддає свої знання, силу, професіоналізм та мужність - справі захисту нашої держави», - зазначив головний спеціаліст відділу правового забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Білопільської райдержадміністрації Руслан ЗАЇКА, вітаючи військовослужбовців радіолокаційного взводу.

«Щиро вдячний вам, за те, що незважаючи на всі виникаючі проблеми сьогодення, вами з успіхом виконуються всі завдання із захисту держави. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди, звершення всіх планів і задумів, успіхів у благородній справі служіння народові заради миру і процвітання України», - сказав на завершення Руслан Заїка.

До привітань долучилися консультант загального відділу виконавчого апарату Білопільської районної ради Ірина СЕГИДА, Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО та Білопільський районний військовий комісар Вадим ЄВТУШЕНКО.

З нагоди Дня захисника України військовослужбовці 720 – го окремого радіолокаційного взводу в.ч. А1332 відзначені Почесними грамотами Білопільської райдержадміністрації.