Районна газета

НА СУМЩИНІ СХВАЛИЛИ РЕЗОЛЮЦІЮ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ВЛАДОЮ, ПРОФСПІЛКАМИ ТА РОБОТОДАВЦЯМИ

Під час засідання у форматі круглого столу «Легалізація праці – запорука гідного життя» під головуванням тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК представники трьох сторін погодили текст резолюції

Згідно з документом, учасники «круглого столу» взяли на себе зобов’язання об’єднати зусилля і спільно діяти для досягнення загальної мети – забезпечити скорочення обсягів нелегальної зайнятості, дотримання вимог трудового законодавства в частині офіційного оформлення трудових відносин, своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати.

Також під час наради роботодавці, профспілки та представники контролюючих організацій розповідали про здобутки і ділилися наболілими проблемами. Так, представники об’єднань роботодавців говорили про те, що у зв’язку із трудовою міграцією кваліфіковані робітники сьогодні на вагу золота.

Заступник директора Сумського обласного центру зайнятості Лідія ПАВЛИК повідомила, що служба занятості компенсує кошти підприємцям, які створюють нові робочі місця.

«При працевлаштуванні безробітного, який знаходився на обліку, на новостворене робоче місце служба зайнятості протягом року має можливість компенсувати роботодавцям повністю єдиний соціальний внесок за цього найманого працівника. Протягом 9 місяців цього року ми компенсували кошти підприємцям на суму понад 4 мільйони гривень», – зазначила вона.

Учасники «круглого столу» домовилися, що співпраця між ними буде поглиблюватися задля покращення ситуації з працевлаштуванням на Сумщині.