Районна газета

ПЕРШІ ТИЖНІ НОВОСТВОРЕНОЇ ОХТИРСЬКОЇ ОТГ – ВИРІШЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ ТА ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ АКТИВІВ

З перших днів від створення Охтирської міської ОТГ спеціалісти управлінь та відділів виконавчого комітету Охтирської міської ради проводять виїзні обстеження приєднаних територій та об'єктів соціально-культурної сфери, стану доріг та житлово-комунального господарства

Зокрема, наразі всі діти, які проживають на території Староіванівського старостату, що входить до Охтирської ОТГ, нарівні з міськими дітьми забезпечені якісним харчуванням в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, мають можливість навчатися в дитячих художній та музичній школах на таких же умовах, як і діти мешканців міста Охтирка.

Планується забезпечення підвозу учнів Староіванівського старостату до Охтирських загальноосвітніх закладів освіти.

Зникають проблеми у жителів громади із отриманням адміністративних послуг. Так, днями до міського ЦНАПу звернулася громадянка щодо реєстрації місця проживання в с. Стара Іванівка, тобто мешканцям вже відомо, що будь-які адміністративні послуги, в тому числі реєстрацію місця проживання, вже можна отримати в міському ЦНАПі. Разом із цим, для зручності мешканців сіл раз на тиждень спеціаліст Центру надання адміністративних послуг здійснюватиме прийом громадян безпосередньо у селах Сосонка та Стара Іванівка. 

Попереду ще багато роботи, спільної роботи старостинського округу, виконавчого комітету та жителів  об'єднаної громади, але охтирчани вже продемонстрували готовність спільно долати труднощі і досягати подальшого розвитку і процвітання рідного краю.

За інформацією Охтирської ОТГ