Районна газета

МИКОЛА КЛОЧКО: «СЛУЖБА БЕЗПЕКИ СТАЛА РЕАЛЬНИМ МЕХАНІЗМОМ ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ УКРАЇНИ»

Голова облдержадміністрації привітав співробітників управління СБУ в Сумській області з нагоди 25 річниці створення відомства

За його словами, в умовах суспільно-політичного загострення та системних змін у державі служба показала, що вона здатна виконувати завдання, які ставить Президент України, і будувати свою роботу на принципах служінню Закону та народу.

«Служба безпеки – реальний механізм захисту національних інтересів держави та її громадян. Особливо це актуально для нашої прикордонної області, що межує з країною-агресором, і де виникають різні загрози та спроби розхитування ситуації», – зазначив посадовець.

У своєму виступі очільник Сумщини також згадав колишнього співробітника СБУ – героя України Олександра Аніщенка, який загинув, виконуючи службовий обов’язок у зоні проведення АТО, та торкнувся подій, що сьогодні сталися у Балаклеї на Харківщині.

«Наше з вами спільне завдання, аби подібні події не повторилися на Сумщині. Не дивлячись на всю складність ситуації, місцевим органам влади та силовикам вдається тримати ситуацію під контролем. Ми єдині у прагненні, аби Україна була суверенною, а на території Сумської області панував мир і спокій.

Насамкінець Микола Клочко побажав співробітникам і ветеранам Служби безпеки України мирного неба, здоров'я, миру, затишку родинного благополуччя та вручив пам’ятні монети Національного банку України.