Районна газета

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

У Центрі культури і дозвілля «Україна» з нагоди Дня Святого Миколая відбулося театралізоване свято «Капці для Святого Миколая» для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які проживають у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та опікунів

«В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Вшановуючи доброго покровителя дітей, а також усіх знедолених і нужденних, ми покладаємося на його допомогу та опіку. На нього чекають мільйони дітей і дорослих в усьому світі, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю радість, надію та любов», - сказав під час виступу голова Білопільської райдержадміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН.

Очільник району наголосив, що потрібно приділяти посилену увагу багатодітним сім’ям, дітям з обмеженими можливостями, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Ця робота потребує значних зусиль як влади, так і жителів Білопільщини.

Володимир Верещагін подякував батькам, які завітали на свято, за те, що присвятили своє життя дітям, їхньому вихованню. «Шановні дорослі, не забувайте, що кожен з нас свого роду помічник Миколая. І ми маємо проявляти турботу та милосердя не лише у визначені дні, а завжди, й особливо до дітей. Хочеться побажати, щоб у цей, по-справжньому казковий день, Святий Миколай відвідав кожну білопільську дитину».

Володимир Верещагін побажав всім миру, достатку, родинного благополуччя і душевного тепла та разом із заступником голови Білопільської районної ради Володимиром ВІДУЄВИМ та Святим Миколаєм вручили дітям солодкі подарунки.

Діти та батьки переглянули цікаву концертну програму та подякували організаторам за чудове свято.