Районна газета

НОВОРІЧНИЙ ВОГНИК «СИПЛЕ ЗИМОНЬКА СВЯТАМИ» ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ

Напередодні Нового року у центрі культури і дозвілля «Україна» відбувся Новорічний вогник для ветеранів війни та праці

«В останні передноворічні дні кожен з нас озирається на прожитий рік, який минає, на здобутки і втрати, для того щоб усвідомити, чим пишатися, і що необхідно змінити. Цей рік був нелегким для всієї країни. Вірю, що разом ми здолаємо всі труднощі, адже віримо у власні сили, плекаємо традиції свого роду, щоденно працюємо задля добробуту людей, розквіту рідної Білопільщини та незалежної України», - наголосила усвоєму виступі заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ.

«Зроблено немало, та ще більше доведеться зробити. Попереду – побудова нової країни, квітучої Білопільщини. Це завдання вимагає від кожного з нас об’єднання зусиль задля майбутнього нашої держави. Разом ми зробимо Білопільщину найкращою в державі. І саме ваша активне життя – приклад нам і молодшому поколінню. Ви – взірець стійкості, оптимізму, справедливості й доброти, приклад того, як можна вдало поєднувати роботу з участю у трудовій, громадській і політичній діяльності. Дякуємо вам за те, що сьогодні ви, незважаючи на поважний вік, берете активну участь у громадському житті району», - сказав посадовець.

Ольга Нестерович побажала всім присутнім, щоб вони якомога довше наповнювали наше життя розповідями про прожиті роки і зустрічали разом із нами кожен новий день, щоб ми змогли пронести і передати їхній досвід, любов і родинні цінності наступним поколінням.

«Хай збудеться все задумане, а 2019 стане таким, яким ви хочете його бачити. З Новим роком! З Різдвом Христовим, дорогі ветерани! Щасливих, добрих і веселих свят!», - сказала на завершення посадовець.

До привітань долучилась і голова Білопільської районної ради організації ветеранів України Лілія КОЗЛОВА.

Всі присутні та запрошені поспілкувалися зі своїми друзями, колегами та переглянули святкову концертну програму.