Районна газета

ВІДБІРКОВИЙ ТУР ВІДКРИТОГО РАЙОННОГО ФЕСТИВАЛЮ ВОКАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «ЗІРКОВИЙ ШАНС» В ІСКРИСКІВЩИНІ

21 лютого 2019 року на базі Іскрисківщинського сільського будинку культури відбувся відбірковий тур відкритого районного фестивалю вокального мистецтва «Зірковий шанс»

Самодіяльні аматори Іскрисківщинської та Рижівської сільських рад створили в залі будинку культури справжнє свято її величності - пісні.

«Пошук та розвиток творчих здібностей наших дітей, молоді є одним із головних завдань в діяльності культурно-освітніх закладів. Адже талановиті діти, молодь – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна і творча еліта держави, особистості яскраві, мислячі. Щоб це потенційне національне багатство зберегти й примножити, необхідно вміти відбирати таких дітей, допомагати їм знайти себе, підтримувати їхній талант і обдарування», - наголосила у своєму виступі при відкритті фестивалю заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ. Вона щиро привітала всіх учасників фестивалю та побажала успішного виступу.

Привітав учасників та гостей фестивалю Іскрисківщинський сільський голова Юрій БУБЕРОВ, який подякував організаторам за надану можливість на іскрисківщинській землі приймати учасників фестивалю.

Першими свої творчі здібності демонстрували представники Рижівської сільської ради. Серед них, учні Рижівського навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу Іван ДУДКІН, Владислава СТАХОРНА та солісти Рижівського сільського будинку культури Юлія ДЗЕКУНОВА, Юлія ДУДКІНА.

Продовжили програму фестивалю учні Іскрисківщинського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу Анастасія ПІВЕНЬ, Анна ЛОЗОВА, Катерина ЯКУШКА, Вадим ЗАХАРЧЕНКО, Анна РАДЧЕНКО, Ірина ВЛАСЕНКО. Завершили фестивальну програму учні Державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище» Марина ПЛЕБАНСЬКА та Єлизавета БОНДАРЄВА.

Виступ кожного учасника глядачі підтримували бурхливими оплесками.

По завершенню фестивалю голова журі, член Національної спілки письменників України, Член музичної спілки України, лауреат літературних премій ім. А.Головка та О.Олеся Іван ГОЛОВЧЕНКО звернувся до всіх присутніх, учасників фестивалю та гостей «Українці – співоча нація. Наша пісня – це наша доля. В ній ми радіємо і страждаємо, в ній співаємо про рідний дім і життєві шляхи. І сьогодні, ми повинні пропагувати вокальне мистецтво, нашу українську пісню, а також залучати якомога більше наших дітей, нашу молодь до активної, корисної, пізнавальної і творчої діяльності. Однією із форм цієї роботи є проведення в районі відкритого фестивалю вокального мистецтва «Зірковий шанс». Він щиро подякував учасникам пісенного дійства, закликав і надалі розвивати свої творчі здібності і дарувати людям радість».

Фестиваль впевнено крокує районом і з кожним днем набирає обертів та згуртовує навколо себе когорту шанувальників вокального мистецтва.