Районна газета

ЗОНАЛЬНИЙ ТУР ФЕСТИВАЛЮ САМОДІЯЛЬНОЇ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ «БІЛОПІЛЬСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» У КАЛЬЧЕНКАХ

23 березня на базі Кальченківського сільського будинку культури відбувся IV зональний тур районного фестивалю самодіяльної народної творчості «Білопільські візерунки»

Цього дня своїми творчими здобутками звітували аматори сцени Кальченківської, Сергіївської, Шкуратівської та Нововирківської сільських рад.

Зональний тур вже традиційно розпочався виставкою робіт із художнього та декоративно-ужиткового мистецтва, на якому було представлено безліч різноманітних цікавих і оригінальних робіт, майстерно зроблених руками юних майстрів та вже досвідчених умільців декоративно-ужиткового мистецтва звітуючих рад.

Зі вступним словом до присутніх звернулися виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, начальник відділу культури і туризму Білопільської районної державної адміністрації Світлана ЛУКОВА та Кальченківський сільський голова Ольга ЛОПАТКА. Вони привітали усіх учасників та гостей зонального туру фестивалю і зазначили, що основною метою його є відродження національно-культурних традицій населення, виховання любові і поваги до української національної культури, звичаїв і традицій рідного краю.

Концертна програма IV зонального туру була насичена і різноманітна. Першими свій творчий звіт на розсуд журі та глядачам  представили аматорські колективи Кальченківської сільської ради. Далі своє мистецтво кальченківцям та гостям села дарували самодіяльні аматори Сергіївського сільського будинку культури. Приємно вразив усіх присутніх і виступ аматорських колективів Шкуратівської сільської ради. Фестивальне дійство завершила концертна програма аматорів сцени Нововирківської сільської ради.

Різнобарв’я талантів, представлене на зональному турі мистецького фестивалю «Білопільські візерунки» в Кальченках вже вкотре підтвердило істину, що білопільська земля дійсно багата на народні таланти.