Районна газета

КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ СТОСОВНО СІМ’Ї, ЖІНОК, ДІТЕЙ І МОЛОДІ

Заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольги НЕСТЕРОВИЧ провела засідання Координаційної ради з питань реалізації державної політики стосовно сім’ї, жінок, дітей і молоді

В ході засідання члени ради розглянули питання: про виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 28.10.2017 №16-ОД «Про стан виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки»; про роботу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах; про профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді; про затвердження календарного плану основних молодіжних заходів на 2017 рік.

У засіданні взяли участь: директор РЦСССДМ Алла ЛУСТЕНКО, заступник головного лікаря з питань охорони дитинства та материнства КЗ РР «Білопільська центральна районна лікарня» Тетяна БІЛОУС, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Андрій БУТЕНКО, заступник директора районного центру зайнятості Любов КУЛЬЧЕНКО, начальник сектору культури Білопільської районної державної адміністрації Світлана ЛУКОВА, методист навчально-методичної установи «Районний методичний кабінет» відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації Оксана СИДОРЕНКО, провідний спеціаліст управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації Марина ДОДОТЧЕНКО.

Присутні заслухали інформації про виконання доручення голови Сумської обласної державної адміністрації від 28.10.2016 №16 – ОД.

«У напрямку національно-патріотичного виховання дітей та молоді необхідно звернути особливу увагу щодо посилення волонтерської роботи, налагодження співпраці з інститутами громадянського суспільства», - зазначила Ольга Нестерович.

Розглядаючи питання про роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, детально проаналізовано ситуацію в кожній родині, що опинилася в складних життєвих обставинах, та запропоновано конкретне вирішення.

«Професійна орієнтація є важливою складовою частиною комплексного формування особистості і підготовки її до професійної діяльності у сучасних умовах. Протягом 2016 року проведено 23 уроки-семінари з орієнтації молоді на робітничі професії тому числі 7 із залученням соціальних партнерів, 2 дні відкритих дверей центру зайнятості. Усього профорієнтаційною роботою охоплено 422 учні»- зазначила Любов Кульченко.

За результатами засідання прийнято рішення координаційної ради з ради  питань реалізації державної політики стосовно сім’ї, жінок, дітей і молоді, яке підлягає обов’язковому виконанню у визначені строки.