Районна газета

МОЛОДІЖНА КОНКУРСНО - РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА «ВАЛЕНТИН ТА ВАЛЕНТИНА»

16 лютого романтично і ніжно відсвяткували День всіх закоханих молодь нашого міста в приміщенні Білопільського районного будинку культури, де на них чекала конкурсно-розважальна програма «Валентин та Валентина»

Свято було насичене яскравими емоціями, вдячними оплесками глядачів та веселим сміхом.

Учасниками заходу стали сміливі юнаки та чарівні дівчата – найпрекрасніша молодь білопільщини. Парам потрібно було подолати низку конкурсів: «Знайомство», «Полум’яні серця», «Запрошення», «На крилах любові», «Сузір’я талантів України», «Юні модельєри», «Романтичний танок». Від конкурсу до конкурсу всі пари виступали на високому рівні, кожен виступ вирізнявся оригінальністю. Окрилені почуттям кохання і гарячою підтримкою залу, пари змагалися завзято. Як і належить усім, хто бореться за свою любов.

Варто зазначити, що окрім конкурсно-розважальної програми, глядацьку аудиторію заполонили цікаві виступи груп підтримок від шкіл міста, зокрема різножанрові номери від викладачів Білопільської музичної школи Олени ОЛЕКСІЄНКО та Жанни СЕЛІНОЇ, вихованців студії «Грація» Марії РЕДЬКИ та Іллі СИДОРЕНКА, вокального дуету у складі Анастасії РИЖОВОВЇ та Вікторії КОЛЕСНИКОВОЇ від школи-інтернату, солістки студії «Ритм» районного будинку культури Тетяни КОСТЮЧЕНКО, українські та сучасні флешмоби груп підтримок БЗОШ №3 та №4.

Чарівні ведучі святкової молодіжної програми Яніна ШОКУН та Данило НІКОЛАЄНКО весело провели гру з глядачами, в ході якої були розіграні квитки на циркову програму, яка відбудеться 17 лютого в приміщенні районного будинку культури.

Рішенням журі, пари були визначені у таких номінаціях:

«Найромантичніша пара» -  Надія Гузовська та Максим Мусієнко Білопільська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. імені Антона Макаренка;

«Юні модельєри» - Богдана Черненко і Денис Крахмальов Білопільський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ №4;

«Таланти України» та «Пара глядацьких симпатій» - Анастасія Якушка та Вадим Сохань Білопільський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ №3;

І місце «Ідеальна пара» - Марія Кузнецова та Марк Пономаренко Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені Сергія Гордієнка.

Ведучі, хоча і не брали участі у конкурсній програмі, проте також заслуговують на номінацію «Найніжніша пара».

Кожна пара була нагороджена грамотами голови Білопільської районної державної адміністрації Володимира Верещагіна та цінними подарунками.