Районна газета

ДОБРО ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

Творіть добро і лихо не спочине.

Творіть добро, бо має бути так —

Якщо ти добра від душі людина —

Добро добром повернеться хоч як...

Є красива легенда, що коли народжується дитина, Бог запалює на небі нову зірку і посилає до дитинки янгола-охоронця. Уві сні янгол цілує дитя тричі: у чоло — аби воно зростало розумним; у личко — щоб було красивим, у серце — аби здоров'я, любов та доброта поселилися у його тілі і душі. А наскільки збережеться у серці доброта впродовж життя, залежить від кожного з нас...

За ініціативою благодійних організацій з усього світу 17 лютого відзначається День спонтанного прояву доброти. Саме в переддень у державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище» відбувся І етап конкурсу «Учень року» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку приймали участь 6 учнів закладу Владислав ЛОЗА, Тетяна БОГОТИРЕНКО, Євген БРЮХОВЕЦЬКИЙ, Світлана КУРІНЦЕВА, Валерія ДЕМИДКО, Олег КИРИЧЕНКО.

Відповідно до Положення про конкурс «Учень року» учасники продемонстрували мультимедійні презентації «Добро заради майбутнього».  Переможцем визнано Валерію Демидко, яка представлятиме заклад у ІІ етапі конкурсу.

Білопільською районною державною адміністрацією відзначено всіх учасників конкурсної програми подарунками.