Районна газета

«МОЛОДЬ НА РИНКУ ПРАЦІ»

«Молодь є з одного боку найактивнішим, а з іншого найбільш уразливим сегментом сучасного ринку праці. В конкуренції за робочі місця часто перемагають найбільш кваліфіковані кадри з практичним досвідом роботи та професіями, яких потребують роботодавці. У той же час потрібно врахувати, що молодь на ринку праці володіє значними перевагами, але при цьому має певні недоліки» - зазначила начальник відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Любов КУЛЬЧЕНКО

22 лютого 2017 року у Білопільському районному центрі зайнятості відбувся семінар навчання «Молодь на ринку праці», де піднімалися питання стану молоді на ринку праці, переваги й недоліки; аналіз попиту та пропозиції на ринку праці.

Провідний фахівець Білопільського районного центру зайнятості Микола ТИТАРЕНКО презентував для присутніх заходи державної служби зайнятості, щодо сприяння зайнятості молоді, а саме, огляд професій, за якими здійснює навчання служба зайнятості. Умови професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації. Ознайомлення з професійно – технічними навчальними закладами регіону та ЦПТО.