Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ!

10 березня 2017 року о 10.00 в приміщенні Конгрес – центру СумДУ (м.Суми, вул.Покровська, 9/1, ауд. 118) відбудеться презентація Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»

Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» запрошує організації громадянського суспільства, представників ЗМІ, органів місцевої влади та інші зацікавлені сторони Сумської області відвідати презентацію своєї діяльності.

Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та запроваджується Пакт Інк. (Pact Inc.) в Україні.

Під час зустрічі буде надана детальна інформація про цілі і завдання Програми, основні сфери її діяльності, а також про можливості, які вона пропонує. Учасники заходу матимуть нагоду отримати відповіді на свої запитання та поділитися своїми ідеями і досвідом.

Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному і місцевому рівнях. Пакт сприятиме підвищенню рівня громадянської освіти; розбудові ефективних національних, регіональних і місцевих громадських коаліцій та ініціатив для просування демократичних реформ; підвищенню організаційної спроможності партнерських ОГС; розвитку потенціалу задля сприяння довготривалому залученню громадян у процес демократичних реформ.

Програма надаватиме підтримку у вигляді грантів українським національним, регіональним і місцевим організаціям та коаліціям, а також новоствореним ОГС, незареєстрованим групам та неформальним громадянським ініціативам.

Щоб стати учасником зустрічі необхідно заповнити Реєстраційну форму для участі за цим посиланням: http://bit.ly/2lbWv94 

Програма має можливість оплатити проїзд учасникам з районів та міст області за наявності квитків на автобус або поїзд.

Запрошуємо взяти участь у зазначеному заході молодь, молодіжні ініціативні групи, молодіжні громадські організації району.

За деталями та уточненнями звертатися до сектору молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації за тел.: 9-18-30 та контактної особи – Товстухи Анни (тел. +380662804943).