Районна газета

МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

У Білопілллі в парку ім. Т.Г. Шевченка відбувся молодіжний форум національно - патріотичного виховання серед навчальних закладів району

«Сьогодні в Україні національно-патріотичне виховання дітей та молоді є пріоритетним напрямком діяльності держави та суспільства. І виховання громадянина, як високоморальної особистості, яка плекає українські традиції, духовні цінності, володіє відповідними знаннями, вміннями та навичками – є основним завданням навчально-виховних, культурно-освітніх закладів та сім’ї», - зазначила під час урочистого відкриття форуму заступник голови Білопільської райдержадміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ.

«Ми маємо сповідувати європейські цінності, бути готовими до виконання обов’язку із захисту України, її незалежності та територіальної цілісності. І саме молодому поколінню продовжувати справу своїх батьків, дідів, прадідів, захищати та будувати Україну», - наголосила посадовець.

Перший заступник голови Білопільської райдержадміністрації Олена НІКІТЕНКО побажала учасникам форуму бути справжніми патріотами та наголосила, що райдержадміністрація завжди підтримуватиме всі заходи патріотичного спрямування.

Також до учасників форуму звернулися заступник директора комунальної установи Сумської обласної ради «СОЦ ВОТ ВПВ» Геннадій МИРОШНИЧЕНКО та методист закладу Олександр БОЙКО.

За словами організаторів форуму (сектор молоді та спорту, відділ освіти Білопільської райдержадміністрації), завданнями форуму є - формування національно свідомої особистості, для якої думати та розмовляти українською мовою так само природно, як дихати; особистості, що відчуває себе частиною рідного народу, єдність з його корінням, історією, традиціями, минулим, непростим сьогоденням і сильним майбутнім.

Від імені форуму покладені квіти до Меморіалу «Алея Слави героям АТО».

На цьогорічний Форум прибуло 6 команд навчальних закладів району, а саме Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Сергія Гордієнка №2, Білопільського НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ №4, Білопільської ЗОШ – інтернат І-ІІІ ступенів ім. Макаренка, Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Заняття проходили у навчально – практичних секціях - військово-практична секція, тактична медицина, розбирання та збір автомата та пейнтбол. Тренерами секцій були представники громадського формування «Спас» та спеціалісти комунальної установи Сумської обласної ради «СОЦ ВОТ ВПВ».