Районна газета

«МОЯ АЛЬТЕРНАТИВА»

Під такою назвою, за підтримки управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації, на Білопільщині відбувся фестиваль здорового способу життя з нагоди Дня молоді

«Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, дерзайте і обов'язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах», - сказала, відкриваючи фестиваль, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ.

«Сучасні і освічені, ви – сьогодення нашого краю і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та виробництві, в науці, спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні Ваші успіхи, Ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим», - продовжила посадовець.

Ольга Нестерович побажала всім присутнім міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все прагнете.

Грамотами районної державної адміністрації відзначені хлопці та дівчата, які мають значні здобутки у різних галузях.

У програмі фестивалю «Козацькі звитяги» (штовхач, шабельний бій, бій на мішках, боротьба на поясах), спортивні змагання (гирьовий спорт, змагання з дартсу, шахово – шашковий турнір, змагання з пляжного волейболу, змагання з присідання серед дівчат та з віджимання серед юнаків), молодіжний фестиваль «Таланти твої, Білопільщино!», майстер клас з скандинавської ходьби, «столики здоров’я», змагання з бамперболу.