Районна газета

«ОХТИРКА OPEN CUP FEST 2017»

28-30 липня 2017 року на базі відпочинку «Лісовичок» (с. Кліментове, Охтирського району, Сумської області) відбудеться обласний розважально-спортивний фестиваль на березі річки Ворскли «Охтирка Open Cup Fest 2017»

Цього літа команди-учасники та всі бажаючі зможуть взяти участь в змаганнях з пляжного футболу, пляжного волейболу, підняття гирі, армрестлінгу, перетягування канату. Плануються змагання з карате серед дітей віком 7-14 років.

Команда організаторів «Охтирка Open Cup Fest 2017» запрошує всіх бажаючих приєднатись до створення наметового містечка фестивалю, де на Вас чекає музично-розважальна програма, спілкування з відомими спортсменами, виступи популярних музичних колективів, діджеїв, вечірні кінопокази, смачна кухня та надзвичайна атмосфера бази відпочинку «Лісовичок» у сосновому лісі на березі р. Ворскла.

Заявки на участь у змаганнях та бронювання місць для проживання у наметовому містечку приймаються до 20 липня 2017 року.

Вся інформація щодо реєстрації, розміщення команд та гостей «Охтирка Open Cup Fest 2017» за тел. 0990658457 (В'ячеслав Яновський) (https://www.facebook.com/vyacheslav.yanovskiy.7)

Ми запрошуємо Вас разом з друзями та рідними долучитися до свята молодості, краси і спорту в чудовому куточку природи Слобожанщини. Такого з Вами ще не було – тож приїжджайте за пригодами.