Районна газета

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ТРАДИЦІЙНА ПЕДАГОГІЧНА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ

На заході  підбили підсумки 2013-2014 навчального року та розглянули перспективи на наступний

Як спрацювали у минулому році, над якими проблемними питаннями доведеться працювати у 2014-2015, про готовність закладів освіти району інформувала начальник відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ. В обговоренні основного питання взяли участь директори і вчителі районних шкіл, методисти відділу освіти райдержадміністрації, дошкільних навчально-виховних закладів.

Посадовець акцентувала увагу присутніх на проблемах, які хвилюють жителів району, адже питання рівня освіти посідає чи не найвагоміше місце у різних сферах життєдіяльності громади. Яким у перспективі може сформуватися майбутнє шкільної освіти, які стратегії будуть пріоритетними і, яке місце посідають у навчальній системі вчитель, учень, батьки, влада в цілому – ці та інші питання окреслила  Ольга Нестерович у своєму виступі.

Представники освітніх закладів району поділились з присутніми своїм баченням роботи у новому навчальному році, ознайомили колег зі своїми досягненнями, досвідом та проблемними моментами організації навчального процесу.

«Проведення конференції є гарним приводом для того, щоб не тільки обговорити проблеми, що існують, а й спільно відпрацювати основні шляхи, які б сприяли покращенню стану розвитку освітньої галузі району в цілому та наданню освіти вищої якості кожній дитині – незалежно від того, в якій школі вона навчається – сільській чи міській», - сказав під час виступу перший заступник голови райдержадміністрації Іван МІСЮРА.

Посадовець привітав освітян району із початком нового навчального року, висловив вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажав педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог.

Найкращі представники педагогічних колективів району були відзначені почесними грамотами. Також керівництво району вручило молодим спеціалістам трудові книжки.