Районна газета

У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ БІЛОПІЛЬЩИНІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

З початком навчального року та Днем Знань усіх учнів шкіл району вітали керівництво району та директори закладів

У цей день голова райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН відвідав Куянівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад, перший заступник голови райдержадміністрації Іван МІСЮРА – Іскрисківщинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад, заступник голови райдержадміністрації  Віта КОРНІЄНКО - Ганнівсько-Вирівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Очільник району побажав усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти надійних друзів та досягти омріяної мети: «Шановні учні, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Хай світлою і широкою буде ваша дорога до знань».

Найтепліші слова подяки висловив Володимир Дурноп’ян педагогам, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України: «Ви вкладаєте часточку душі і серця у кожну дитину, хвилюєтеся та співпереживаєте разом із своїми учнями. Ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя».

Найщиріші слова вітання лунали  батькам, рідним: «Збувається мрія ваших родин – діти згодом будуть радувати вас своєю працею, розбудовуватимуть та розвиватимуть державу».

Посадовець висловив слова вдячності батькам, інвесторам, керівникам сільськогосподарських підприємств, спонсорам, всім, хто впродовж літа надавав допомогу в підготовці шкіл, в оздоровленні та відпочинку дітей.

«У нашому районі створено всі умови для якісного навчання та творчої самореалізації учнів», - констатував очільник району.

Володимир Дурноп’ян побажав міцного здоров’я, миру і злагоди, невичерпної енергії, плідного навчального року, душевної рівноваги, творчих злетів та нових досягнень на освітянській ниві, людського безмежного щастя.