Районна газета

ДО ДНЯ ЗНАНЬ У ЖОВТНЕВОМУ ВІДКРИТО СУЧАСНИЙ ІГРОВИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

Привітати місцевих жителів з урочистою подією завітало керівництво області й району

«На сьогодні фізична культура і спорт набуває все більшої популярності і стає невід'ємною частиною життя здорової й успішної людини Упевнений, що після відкриття нового ігрового майданчика  у дітей з’явиться більше бажання займатися спортом, вести активний, здоровий спосіб життя.», - сказав під час виступу голова райдержадміністрації.

Посадовець зазначив, що нині у Білопільському районі функціонують 111 спортивних споруд – це стадіон імені Юрія Білонога в місті Білопілля, 21 спортивний зал, 20 футбольних полів. Цьогоріч у районі проведено 25 спортивних змагань з масових видів спорту, а найактивніші спортсмени району взяли участь у 18 обласних та всеукраїнських спортивних змаганнях.

За словами керманича району, у навчальних закладах особлива увага приділяється розвитку дитячо-юнацького футболу, адже залучення дітей до спорту з раннього віку – позитивно впливає на їх фізичний розвиток.

«У цей складний для нашої держави час ми спільно з громадою району, меценатами спорту, активною молоддю знаходимо можливість будувати, модернізувати та поліпшувати матеріально-спортивну базу закладів освіти району», - сказав Володимир Дурноп’ян.

Очільник Білопільщини повідомив, що у минулому році в районі модернізовано ігровий майданчик з синтетичним покриттям на стадіоні в м.Білопілля, ведуться роботи з реконструкції ігрового майданчика у Ворожбянській загальноосвітній школі №3, комплексного ігрового майданчика на базі Білопільської школи-інтернат.

«Хочу запевнити вас, що ця робота в районі буде продовжуватись і надалі. Саме цей напрямок діяльності є одним з найважливіших пріоритетів для керівництва району. Адже фізичне загартування молоді це – основа в будівництва успішної та незалежної держави», - сказав голова райдержадміністрації.

Володимир Дурноп’ян подякував всім тим, хто сприяв у будівництві спортивного майданчика і висловив впевненість у  тому, що незабаром з Жовтневого вийдуть послідовники прославлених героїв, Олімпійців-земляків. Посадовець побажав присутнім миру, міцного здоров'я, бадьорості й оптимізму, нових життєвих і спортивних висот.

Жовтневий селищний голова Ігор ФЕДИНА та директор Жовтневої спеціалізованої школи Володимир ЩЕРБИНА подякували всім, хто долучився до будівництва майданчика та привітали присутніх з Днем знань.