Районна газета

«В ОБРАЗІ ПЕДАГОГА ПОЄДНУЄТЬСЯ ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ, ЖИТТЄВА МУДРІСТЬ, ЗРАЗОК МОРАЛЬНОСТІ І ДУШЕВНОЇ ТЕПЛОТИ», - ІВАН МІСЮРА

На цьому перший заступник голови райдержадміністрації наголосив під час урочистостей, присвячених Дню вчителя

«Галузь освіти не стоїть на місці. Поступово зміцнюється навчально-матеріальна база, забезпечується рівний доступ до якісної освіти, впроваджуються нові педагогічні технології», - сказав у своїй промові посадовець. - Рік у рік педагогічні працівники району вдосконалюють свій фаховий рівень, атестуються. Удосконалюється і кадрова політика: педагогічні лави поповнюються молодими спеціалістами. Учителі нашого району носять горді звання відмінників освіти України, заслужених вчителів України, заслужених працівників освіти України. Педагоги району також - активні учасники та переможці різноманітних обласних та всеукраїнських конкурсів».

Іван Місюра зазначив, що результатом роботи працівників освіти Білопільщини є  обдарована учнівська молодь - переможці обласних, всеукраїнських конкурсів та олімпіад. Традиційно, 1 вересня 32 інтелектуально та спортивно обдарованих учня отримали премію голови Білопільської районної державної адміністрації та районної ради «Обдаровані діти Білопільщини».

«Незважаючи на складну фінансову ситуацію, яка нині склалася, ми дбаємо про те, щоб вчасно виплачувалася заробітна плата, надбавки за вислугу років, класне керівництво. За літній період усім педагогічним працівникам вчасно виплачено відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі посадового окладу. Установлено надбавки вчителям, які підготували переможців предметних олімпіад», - наголосив посадовець.

Іван Місюра побажав педагогам здоров’я, благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій.

До привітань приєдналися заступник голови райдержадміністрації Юрій ЧІБАРЬ та начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ.

Педагогам Білопільщини за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток освіти району, високу професійну майстерність, вагомі досягнення у справі навчання  і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного  свята – Дня працівників освіти України було вручено відзнаки Білопільської районної державної адміністрації та Білопільської районної ради.

На завершення гості свята переглянули цікаву концертну програму.