Районна газета

ЖОВТНЕВА ШКОЛА ВІДЗНАЧИЛА СВІЙ СТОРІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

На захід зібралися учні, вчителі школи, ветерани педагогічної ниви, випускники різних років, місцеве та районе керівництво

За своє існування школа подолала складний шлях становлення та розвитку, вистояла усі випробування, які були на її шляху. За цей проміжок часу вона не раз змінювала свою назву: Миколаївсько-Вирівська трьохкласна, земська, потім - семирічна, далі - середня, згодом отримала статус навчально-виховного комплексу: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія, і нарешті - спеціалізована. Двічі добудовувалося і приміщення школи: у 1969 і у 2005 році.

За сто років заклад довів свою освітянську спроможність на педагогічній ниві Білопільщини. Нині у закладі навчається 490 учнів, працює 49 вчителів, із них 56 першокласників.

«Усі досягнення школи здобуті завдяки щоденній невтомній праці, таланту і творчості педагогічного колективу. Учителі закладу – справжні майстри своєї справи, професіонали, серед яких - 8 відмінників освіти. День у день вони щедро діляться своїми знаннями з дітьми. Як результат - навчальний заклад протягом останніх років є лідером серед шкіл району за кількістю переможців учнівських олімпіад та конкурсів.  Минулого навчального року 7 учнів стали переможцями обласних заходів, один – всеукраїнського», - наголосив під час виступу перший заступник голови райдержадміністрації Іван МІСЮРА.

Посадовець зазначив, що ці учні отримують стипендії голів обласної та районної державних адміністрацій.

«Учнівська молодь цієї школи  – наша надія і майбутнє. Зовсім скоро вони будуть будувати нову, по-справжньому демократичну державу», - сказав Іван Місюра.

Посадовець привітав педагогів із професійним святом та побажав здоров’я, миру, благополуччя у родинах, здійснення найзаповітніших мрій.