Районна газета

«КОЖНОМУ УЧНЮ БІЛОПІЛЬЩИНИ – РІВНИЙ ДОСТУП ДО ОСВІТИ», -ВОЛОДИМИР ДУРНОП’ЯН

На цьому очільник району наголосив під час розгляду на апаратній нараді питання виконання районної комплексної Програми «Освіта Білопільщини у 2012-2015 роках» у частині підвезення учнів і вчителів 

«Ми повинні гарантувати  регулярне безоплатне підвезення дітей до місць навчання і додому. Адже це є складовою частиною забезпечення конституційних прав громадян на здобуття якісної загальної середньої освіти, що передбачено законодавством України», - констатував голова райдержадміністрації.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ під час свого виступу зазначила, що робота відділу освіти спрямовується на збільшення кількості шкільних маршрутів та стовідсоткове охоплення різними формами організованого підвезення до місць навчання учнів, які проживають у сільській місцевості.

Посадовець повідомила, що починаючи з 2003 року, відділом освіти придбано 16 автобусів: за кошти державного бюджету – 6, обласного – 5, районного – 5.

Протягом трьох останніх років придбано по 1 шкільному автобусу для Жовтневої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Кальченківського, Ганнівсько-Тернівського, Товстянського НВК та Білопільського НВК №3.

Забезпечено стовідсоткове підвезення учнів, а це 398 осіб. Як і у минулому році, у районі функціонує 11 шкільних маршрутів. Окрім шкільних автобусів, 34 учня підвозяться рейсовими автобусами.

Ольга Нестерович повідомила, що у 2014-2015 навчальному році потребує підвезення і підвозиться 98 вчителів, у тому числі 31 підвозиться шкільними автобусами. Усього підвезення вчителів здійснюється до 19 закладів.

«Найпріоритетнішими завданнями для нас сьогодні залишаються - створення рівних умов для здобуття учнями, які проживають у сільській місцевості, якісної освіти, організації навчально-виховної роботи в межах освітніх округів», - наголосила посадовець.