Районна газета

ВОЛОДИМИР ДУРНОП’ЯН: «ДБАЄМО ПРО КОМФОРТ І ЗАТИШОК УЧНІВ»

На цьому голова райдержадміністрації наголосив під час відкриття шкільної їдальні  Ворожбянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №4

«Ми змогли не просто відремонтувати приміщення їдальні, а зробили все можливе для комфортного та безпечного харчування дітей. Придбали технологічне обладнання, облаштували овочесховище, замінили електропроводку», - наголосив посадовець.

Він зазначив, що, не зважаючи на складну суспільно-політичну та фінансову ситуацію, яка нині склалася в державі, завдяки спільній і злагодженій роботі всіх гілок влади, освітян, аграріїв, приватних підприємців та батьків, було проведено ряд заходів з підготовки шкіл району до нового навчального року.

«Ми впевнено ввійшли в новий навчальний рік. Зокрема, у вашому навчальному закладі за останній рік замінено 5 віконних блоків, облаштовано два сучасних внутрішніх санвузла», - сказав посадовець. – «Наступним кроком, який планується зробити, - це облаштування спортивної кімнати та встановлення сучасної огорожі біля закладу. Адже у цих шкільних стінах навчається наше майбутнє і ми повинні дбати про їхній комфорт і затишок».

На завершення очільник Білопільщини подякував за співпрацю та розуміння місцевій владі, спонсорам, батьківському колективу.

Слова подяки, усім, хто допоміг у проведенні ремонту, висловили директор школи Ольга МІРОШНИЧЕНКО, батьки та учні.