Районна газета

ПОДАРУВАЛИ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

У Білопіллі відбулися новорічно-різдвяні заходи для юнацтва. Спочатку зі святами привітали дітей пільгових категорій, а потім - творчо активну молодь, переможців олімпіад та конкурсів. Юні гості свята переглянули цікаву концертну програму та отримали подарунки

«У новорічні свята малеча з нетерпінням чекає дива і загадує найпотаємніші бажання. Ми, дорослі, маємо подбати про те, щоб новорічні свята залишили приємну згадку в душах наших дітей», - сказала під час вітального слова заступник голови райдержадміністрації Віта КОРНІЄНКО.

Посадовець зазначила, що у нашому районі приділяється значна увага всебічному творчому розвиткові кожної дитини, а також збереженню та роботі мережі позашкільних закладів освіти. Тут діти переживають більше позитивних емоцій, вчаться повноцінного партнерства, шукають і знаходять себе. Найголовніше – розвивають свої здібності та відкривають таланти. Турбота про дітей – це наше завдання, завдання дорослих. Тому ми й надалі приділятимемо значну увагу підтримці наймолодших наших громадян, зважаючи на ті пріоритети, які існують у державній політиці, адже діти – це наше майбутнє, майбутнє України.

«Хочеться побажати, щоб в цей, по-справжньому казковий час, Дід Мороз відвідав кожну білопільську дитину. Нехай не тільки сьогодні своїм прикладом він заохочує всіх нас чинити добро для ближніх. І дуже радіє, коли і діти, і дорослі йому в цьому допомагають. Хай Різдво Христове утверджує в наших душах добро і милосердя, а Господь хай благословить усі наші благі починання», - зазначила посадовець.

Віта Корнієнко побажала миру, здоров’я, вагомих здобутків у всіх справах і вчинках, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях.

«Корисного відпочинку та оздоровлення, гарних колядок та щедрівок», - сказала посадовець, звертаючись до дітей.