Районна газета

НОВИЙ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ДОШКІЛЬНЯТАМ

Дошкільнята Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 отримали новий ігровий майданчик. Майданчик було придбано за підтримки Міжнародного фонду Олександра ВОЛКОВА.

«Уряд країни робить усе можливе для створення сприятливих умов у сфері освіти, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожної дитини», – зазначив голова Білопільської районної державної адміністрації Юрій ГЕДЕРИМ.

Історія закладу починається у 1732 року з церковно-приходської школи при храмі Петра і Павла. Сьогодні це один із опорних закладів району, який має свої традиції та неповторне обличчя, в якому навчається 150 учнів 1-11 класів та 53 вихованці дошкільних груп.

Навчально-виховний процес забезпечують 23 педагогічних та 12 обслуговуючого персоналу працівника - творчий колектив однодумців.

 Юрій Гедерим подякував Владиславу Анатолійовичу КУПРІЄНКУ, помічнику народного депутата України Олександра Волкова, за турботу про фізичний розвиток дошкільнят, адже діти це наше майбутнє. Побажав дошкільнятам приємних годин відпочинку на новому дитячому майданчику.