Районна газета

ЮРІЙ ГЕДЕРИМ: «ДІТЯМ БІЛОПІЛЬЩИНИ – РІВНИЙ ДОСТУП ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ»

Школярі Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 отримали новий шкільний  автобус, придбаний коштом держави.

«Влада створює сьогодні всі умови для забезпечення доступу дітей до якісної освіти, зокрема, безпечного і безоплатного перевезення учнів сільської місцевості до шкіл. Таке завдання ставить перед нами Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ, адже діти – це майбутнє України. На виконання Державної цільової програми «Шкільний автобус», за сприянням голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Павловича ЧМИРЯ ми разом радіємо отриманому новому шкільному автобусу. Важко переоцінити значення шкільного автобусу для школи: це організація підвезення 28 учнів та 10 вихованців дошкільної групи із 4 населених пунктів Горобівка, Гуринівка, Перемога та Новоіванівка на навчання, це поїздки учнівського колективу на змагання, районні та обласні заходи, це широкі можливості для відвідування музеїв та здійснення екскурсійної діяльності», – зазначив голова Білопільської районної державної адміністрації Юрій ГЕДЕРИМ.

У Білопільському районі потребують підвезення і підвозяться 422 учні. У рамках програми «Шкільний автобус» розроблено 11 спеціалізованих маршрутів і 389 учнів, що становить 92% , підвозяться шкільними автобусами.

Довжина маршруту, яким підвозяться діти до школи найдовший у районі - 113 км, тому автобус повинен бути якісним і надійним. Отриманий за кошти державного бюджету шкільний автобус, а його вартість 381,99 тис. грн., відповідає всім сучасним вимогам.

Юрій Гедерим побажав учням успіхів у навчанні і приємних поїздок на новому шкільному автобусі.