Районна газета

«УКРАЇНА У РУКАХ КОЖНОГО»

Під такою назвою стартувала ІІ зміна у дитячому оздоровчому таборі «Дружба»

Захід розпочався урочистою частиною, з привітань відпочивальників.

«Це справжнє свято для всіх нас, адже саме із сьогоднішнього дня продовжується оздоровчий сезон дітей нашого району. Протягом першої зміни у «Дружбі» відпочило 111 дітей, а на цю завітало 174. Саме тут підростаюче покоління буде набиратися нових сил для того, щоб повернутися до шкільної лави здоровими та сповненими енергії», — сказав під час виступу перший заступник голови райдержадміністрації Іван МІСЮРА.

У своїй промові він зазначив, що цьогорічний оздоровчий сезон видався непростим: виникали фінансові труднощі, практично вся сума на придбання путівок лягла на плечі батьків. Та все ж нам вдалося знайти і гроші, і вихід із ситуації. Керівництво району прийняло рішення виділити 91 тис. гривень із районного бюджету на компенсацію вартості путівки.

Посадовець повідомив, що всього на оздоровчо-відпочинкову кампанію планується залучити 822 тис. гривень з обласного, районного бюджетів, бюджетів сільських рад та позабюджетних коштів для того, щоб на належному рівні оздоровити молодь.

Керівництвом та персоналом табору також було проведено ґрунтовну роботу по підготовці до сезону: зроблена низка ремонтних робіт та розроблений план цікавих заходів, додав він.

Іван Місюра, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ, директор табору Олександр ВОВК побажали всьому персоналу табору, керівництву сил і натхнення, а дітям — змістовно та з користю провести час. А також висловили сподівання, що їхні очікування щодо відпочинку виправдаються і вони ще  обов’язково завітають до «Дружби». 

Далі свято продовжилося концертною програмою, завершилось свято багаттям та дискотекою.