Районна газета

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНАКІВ, ДОРОСЛИХ ТА ВЕТЕРАНІВ У ПРИМІЩЕННІ СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСТ І РАЙОНІВ

18 – 19 січня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися змагання відкритого чемпіонату Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст та районів

На оновлених доріжках легкоатлетичного манежу змагалися 450 учасників. Крім атлетів Сумщини, участь у змаганнях взяли 108 спортсменів з інших регіонів України: Рівненської, Житомирської, Київської, Вінницької, Херсонської, Дніпропетровської, Волинської, Запорізької, Одеської, Харківської, Луганської, Тернопільської, Миколаївської, Донецької, Львівської областей, м. Києва та АР Крим. Серед них 62 члена збірної команди України, 25спортсменів інваспорту, 32 ветерани.

Серед переможців в окремих видах змагань були білопільчани: Валентина АВРАМЕНКО (штовхання ядра - дівчата), Олександра БОРОВЕНСЬКА (біг на 60 м. з/б), Віталій ОПАНАСЕНКО (штовхання ядра – юнаки).

У підсумку змагань серед команд районів Сумської області легкоатлети Білопільшини посіли 2-е загальнокомандне місце, як у юнаків так і у дорослих спортсменів.

Також під час проведення відкриття чемпіонату були нагороджені кращі легкоатлети Сумщини 2018 року, серед яких наш земляк Олексій КИРИЛІН став кращим у номінації «Кращий легкоатлет 2018 року» серед юнаків.

Поздоровляємо наших спортсменів та їх тренерів з успішним виступом та побажаємо їм нових звитяг на обласних та всеукраїнських спортивних змаганнях.