Районна газета

НОВИЙ ВИД ДОПОМОГИ НА ДОГЛЯД ОДИНОКИМ ОСОБАМ, ЯКІ ДОСЯГЛИ 80-РІЧНОГО ВІКУ

29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд. Внесеними змінами запроваджено новий вид допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку.

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО: ЩО РОБИТИ ТА КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ?

Зазвичай люди, які зазнають домашнього насильства, не розуміють, що зіткнулись із ним. У суспільстві існує думка, що насильством слід вважати лише фізичні вияви агресії.

ПОВЕРНИ БОРГ, А ТО…

Погіршення матеріального стану, зменшення соціального забезпечення, безробіття – це кризові явища в економіці нашої країни. Переоцінюючи власні можливості, громадяни масово оформляють кредитні угоди на купівлю комп’ютерної побутової та техніки, квартир, будинків, автомобілів тощо, хоча не завжди можуть вчасно та в повному обсязі виплачувати відсотки та суму боргу. На сьогодні досить актуальним є проблема невиконання кредитних зобов’язань клієнтами банків.

ВІДМОВА ВІД СПАДЩИНИ ТА ПРАВОВІ НАСЛІДКИ ВІД ЇЇ ВІДМОВИ

Буває трапляються ситуації, коли прийняття спадщини – це не лише зайвий головний біль, а є недоцільним та небажаним. То що робити в такій ситуації?

В законодавстві передбачено і таку ситуацію. Це означає, що спадщину можна прийняти повністю або взагалі від неї відмовитися. Не допускається прийняття або відмова від спадщини з умовою чи з застереженням.