Районна газета

КОРИСНО ДЛЯ ДОНОРІВ. ЇХ ПРАВА ТА ПІЛЬГИ

Всесвітній день донора крові - міжнародний день, який щорічно відзначається 14 червня

Донорство  крові  та  її  компонентів  -  це добровільний    акт волевиявлення  людини,  що  полягає  у  даванні  крові або її компонентів для подальшого  безпосереднього  використання їх для лікування, виготовлення відповідних лікарських препаратів  або використання у наукових дослідженнях.

КУРІННЯ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ

Віднедавна курити в Україні стало не лише шкідливо і дорого, а й відверто незручно

Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі КУпАП) вже давно прямо встановлено заборону паління в таких місцях:

«СОЦІАЛЬНО – ПРАВОВА ШКОЛА АКТИВНОГО ГРОМАДЯНИНА»

Легендарний американський підприємець і винахідник Стівен Джобс сказав: «Ті божевільні, хто вважають, що можуть змінити світ, в решті решт його змінюють». Мова - про невпинних активістів

Так, другого травня стартувало відкриття Проекту ГО «Сумське громадське коло» у партнерстві з Сумським місцевим центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження» під назвою «Правова освіта – підвищення спроможності місцевих громад».

ОСОБЛИВОСТІ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ ТА ТИМЧАСОВЕ ОБМЕЖЕННЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН

Наближається пора відпусток, і багато українців уже готуються стати клієнтами туристичних агентств

Щоб не стати жертвою шахраїв і не зіпсувати такий жаданий відпочинок, рекомендуємо звернути увагу на деякі юридичні аспекти взаємовідносин надавачів і споживачів туристичних послуг.