Районна газета

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШУЮТЬ УТИЛІЗАЦІЮ ПЕСТИЦИДІВ

Про це директор Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій УЛЬЯНИЧ повідомив у «прямому ефірі» обласного телебачення

«На виконання програми Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» та Стратегії соціально-економічного розвитку «Нова Сумщина-2015», територію області буде повністю очищено від пестицидів у 2014 році», − зазначив посадовець.

За словами Юрія Ульянича, у 2012-2013 роках в області було утилізовано майже 2 тисячі тонн агрохімікатів і пестицидів, наразі їх залишилося 563 тонни. Голова облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК видав розпорядження про утворення робочої групи з відпрацювання процедури перезатарювання непридатних або заборонених до використання пестицидів на території Сумщини. До кінця лютого Департаментом екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів буде завершено роботу щодо складання робочої карти.

«Очищення від агрохімікатів та пестицидів значно покращить екологічну ситуацію та стан природного середовища Сумщини», − резюмував Юрій Ульянич.