Районна газета

СУМЩИНА ГОТОВА ДО БЕЗПЕЧНОГО ПРОХОДЖЕННЯ ВЕСНЯНОГО ПАВОДКУ

Про це перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ повідомив під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

«Віце-прем’єр-міністр України Олександр ВІЛКУЛ доручив забезпечити безперебійну роботу водозаборів господарсько-питного призначення, водопровідно-каналізаційних споруд і мереж та систем зливної каналізації на водоймах регіонів України для безпечного проходження весняного паводку. Наразі Сумщина повністю готова забезпечити безаварійне проходження льодоходу, повені і дощових паводків у весняний період», –  зазначив Віктор Чернявський.

Посадовець доручив привести в готовність гідроспоруди, водосховища, греблі та ставки Низівської, Михайлівської та Маловорожбянської ГЕС, обстежити технічний стан очисних споруд, а також проводити постійний моніторинг паводкової ситуації та за потреби забезпечити своєчасне оповіщення населення.

Після наради було проведено штабне тренування з місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування та спеціальними службами цивільного захисту області щодо реагування на виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском повені та льодоходу на території Сумщини.