Районна газета

ОЛЕКСАНДР КОЖУХОВ: «ПОТРІБНО ЗАВЧАСНО ПІДГОТУВАТИСЯ І ОРГАНІЗУВАТИ ПРОПУСК ВОДИ З МІНІМАЛЬНОЮ ШКОДОЮ ДЛЯ ЛЮДЕЙ»

Саме на цьому під час засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій наголошував заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Олександр Кожухов

«Необхідно перевірити стан гідроспоруд, забезпечити безперебійну роботу водопровідно-каналізаційних споруд, привести у готовність техніку, людей та мобілізувати відповідні служби», - наголосив посадовець.

Про готовність населених пунктів та служб району до пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2014 року доповів Віктор РАДЧЕНКО, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Білопільської районної державної адміністрації.

Воронівський сільський голова Людмила МОРОЗ доповіла про стан гідроспоруди на ставку «Смирнівський» в с. Москаленки Воронівської сільської ради.

«Потрібно цілодобово стежити за розвитком ситуації в районі, щоб завчасно дати достовірну інформацію не тільки залученим до реагування службам, а й населенню», - резюмував Олександр Кожухов.