Районна газета

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ПРОХОДИТЬ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Найголовнішим питанням, що обговорювалося під час засідання «круглого столу» з представниками політичних партій, громадських організацій та членів громадської ради, було - обговорення проекту змін до Конституції України, які спрямовані на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні

На початку засідання голова райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН озвучив основні тези проекту.

«Нині в Україні розгорнулося широке громадське обговорення цього проекту. У нашому районі буде утворено організаційний комітет з проведення обговорення змін до Конституції України. Тож запрошуємо усіх бажаючих долучитися до обговорення, чекаємо ваших пропозиції, які обов’язково будуть прийняті до уваги», - сказав посадовець. – «Саме Конституція визначає основи системи влади, і без відповідних змін провести реформу неможливо».

Далі було заслухано звіт секретаря Білопільської міської ради Надії ЗУБКО про виконання доручень, які були дані головою райдержадміністрації минулого разу при розгляді питання благоустрою населених пунктів Білопільського району.

Про стале забезпечення роботи підприємств житлово-комунального господарства, стан утримання доріг в м. Білопілля, тарифи на комунальні послуги доповів виконуючий обов’язки начальника відділу ЖКГ, будівництва та інфраструктури Білопільської районної державної адміністрації Олександр АЛЕКСЕНКО.

На завершення очільник Білопільщини підняв тему процесу підготовки та проведення виборів у районі.

«Нинішня влада і я особисто – за демократичне волевиявлення громадян. Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування полягала у формуванні та уточненні списків виборців, підготовці виборчих дільниць, матеріально-технічному забезпеченні. Хочу запевнити вас, що у нашому районі вибори пройдуть чесно і прозоро, без застосування адмінресурсу», - сказав Володимир Дурноп’ян». - Ми всі разом маємо об’єднатися й докласти максимум зусиль для того, щоб на території нашого району виборчий процес пройшов без провокацій, щоб 25 травня кожен виборець міг спокійно прийти на виборчу дільницю й віддати свій голос».    

Володимир Дурноп’ян подякував присутнім за те, що завітали та висловив сподівання на подальшу співпрацю.