Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 668 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996» громадська рада при Білопільській районній державній адміністрації (далі – громадська рада) припинила свої повноваження.

Відповідно до протоколу засідання громадської ради при Білопільській районній державній адміністрації від  затверджена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Білопільській районній державній адміністрації (далі – ініціативна група).

Відповідно до протоколу № 1 засідання ініціативної групи від 26.12.2014 розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради.

Ініціативною групою визначено орієнтовну дату проведення установчих зборів (10 лютого 2015 року) та затверджено зразки документів, що подаються для участі в установчих зборах.

Учасники установчих зборів визначать кількісний та персональний склад громадської ради.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (зразок заяви).

До заяви додаються:

рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності) (зразок);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (зразок);

копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (зразок).

Документи приймаються за адресою м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, к. 33, (2 поверх Білопільської районної державної адміністрації) до 16.00 06 лютого 2015 року. Довідки за телефоном (05443) 9-14-84.