Районна газета

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

З 10 липня 2019 року в приміщеннях дільничних виборчих комісій будуть надані для ознайомлення попередні списки виборців для голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

В разі виявлення допущених при складанні попереднього списку виборців неправильностей, у тому числі невключення, неправильного включення або виключення із списку виборців себе або інших осіб просимо вас звернутися до відповідної дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Для цього необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі необхідності внесення змін – ще й документ, який підтверджує ці зміни.

Термін уточнення попередніх списків виборців для голосування на позачергових виборах народних депутатів України закінчується 15 липня 2019 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться в приміщенні Білопільської районної державної адміністрації за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, кабінети № 16, 17, телефони для довідок 7-15-10, 9-14-84.