Районна газета

ВОЛОДИМИР ДУРНОП’ЯН: «НЕ ДОПУСТИТИ ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ СИТУАЦІЇ В РАЙОНІ»

До цього закликав голова Білопільської районної державної адміністрації під час засідання координаційної ради з питань забезпечення законності і правопорядку на території Білопільського району

«На районному рівні ми маємо повне взаєморозуміння. Саме так силові структури мають взаємодіяти і з органами місцевого самоврядування. Адже лише разом ми зможемо подолати виклики часу і виконати завдання, поставлені Президентом України та обласною владою», – зазначив Володимир Дурноп’ян.

Очільник Білопільщини зауважив, що районна влада у тісній взаємодії з правоохоронними органами вживає необхідні заходи для забезпечення стабільної ситуації в районі та збереження спокою громадян. Однак не слід втрачати пильність.

Про заходи, що вживаються правоохоронними органами щодо недопущення дестабілізації суспільно-політичної ситуації в районі доповіли начальник Білопільського районного відділу УМВС України в Сумській області Олексій НЕШТЕНКО, начальник відділу прикордонної служби Білопілля Володимир СВИНАРЧУК, начальник 20-ї державної пожежно-рятувальної частини територіального Управління МНС у Сумській області Ігор ЯРКОВИЙ, заступник начальника митного посту «Білопілля» Олександр СЕРГІЄНКО та начальник відділення державної автомобільної інспекції з обслуговування Білопільського району УМВС України в Сумській області Віталій ТРЕТЯК.

За словами голови райдержадміністрації, нині залишається актуальним питання профілактики та припинення проявів тероризму і сепаратизму. Сьогодні правоохоронцям необхідно посилити роботу щодо протидії злочинності в районі та злочинним проявам під час мобілізації.

«Проведення чергової хвилі часткової мобілізації – першочергове завдання в умовах загрози територіальній цілісності та національній безпеці, – сказав керманич району. – Здійснюється вона для підтримання бойової готовності Збройних сил України. У нашому районі мобілізація проходить на належному рівні».

Про організацію проведення часткової мобілізації на території Білопільського району доповів Олександр ГИРЯ, військовий комісар Білопільського районного

військового комісаріату.

«Ми в повному обсязі виконуємо всі доручення та накази щодо проведення четвертої хвилі мобілізації. Білопільський район один з небагатьох районів області, в якому мобілізаційні завдання виконані на 100%»,  – сказав Олександр Гиря.

Про забезпечення охорони громадського порядку під час проведення заходів часткової мобілізації доповів начальника Білопільського районного відділу УМВС України в Сумській області Олексій Нештенко, про проведення медоглядів мобілізованих  – головний лікар комунального закладу районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» Юрій МАРТИНЕНКО.

На завершення Володимир Дурноп’ян наголосив, що це питання вимагає від кожного з присутніх відповідальності та стовідсоткової віддачі під час виконання завдань державного значення.