Районна газета

ВОЛОДИМИР ДУРНОП’ЯН: «ЛИШЕ СТОВІДСОТКОВЕ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ»

Таке завдання поставив голова Білопільської районної державної адміністрації озвучив під час засідання координаційної ради з питань забезпечення законності і правопорядку на території Білопільського району

«Робота щодо виконання мобілізаційних процесів на Білопільщині, забезпечення стабільної ситуації та збереження спокою громадян в районі проходить успішно, перебуває на постійному контролі районної влади, правоохоронних органів, які тісно співпрацюють», – сказав керманич району.

Про суспільно-політичну ситуацію на території Білопільського району та заходи, що вживаються правоохоронними органами щодо недопущення її дестабілізації, проблемні питання, що виникають в ході повсякденної діяльності правоохоронних служб та підрозділів, розповіли заступник начальника Білопільського РВУ МВС України в Сумській області Олексій НЕШТЕНКО, начальник відділу прикордонної служби Білопілля Володимир СВИНАРЧУК,начальник 20-ї державної пожежно-рятувальної частини територіального  Управління МНС у Сумській області  Ігор ЯРКОВИЙ, начальник митного посту «Білопілля» Юрій СЕГИДА, інспектор відділення державної автомобільної інспекції з обслуговування Білопільського району УМВС України в Сумській області Ігор ОХРІМЕНКО.

Про організацію проведення часткової мобілізації на території району та проблемні питання, які виникають під час проведення мобілізаційних заходів доповіли тимчасово виконуючий обов’язки районного військового комісара Дмитро ГАЙДА, заступник начальника Білопільського РВУ МВС України в Сумській області Олексій НЕШТЕНКО, головний лікар комунального закладу Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» Юрій МАРТИНЕНКО.

За результатами засідання керманич району дав присутнім завдання тримати на постійному контролі суспільно-політичну ситуацію на території  району, у разі загострення ситуації – негайно інформувати відповідні служби та органи, продовжувати проведення профілактичних заходів, роз’яснювальної роботи, посилити заходи щодо застосування адміністративного законодавства до осіб, які ухиляються від мобілізації.

«Найголовнішим питанням сьогодення для нас усіх незмінно залишається питання територіальної цілісності та національної безпеки нашої держави. Тож продовжуємо відповідально працювати. Це не тільки наша з вами робота, це наш обов’язок», – наголосив на завершення Володимир Дурноп’ян.