Районна газета

«РОБОТА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ МАЄ БУТИ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНОЮ ТА ЗРУЧНОЮ ДЛЯ КОЖНОГО ВІДВІДУВАЧА»

На цьому наголосив голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН в ході заслуховування на апаратній нараді звіту про роботу центру надання адміністративних послуг Білопільської районної державної адміністрації за 2016 рік та перспективи розвитку на 2017 рік

«Завданнями Центру є: інформування та консультування замовників щодо послуг; прийом документів для отримання послуг; передача документів суб’єктам надання адміністративних послуг; контроль за проходженням документів та термінами виконання послуг; отримання результату послуги від суб’єктів надання адміністративних послуг; видача результату послуги замовникам», - повідомив начальник відділу організаційного забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг апарату Білопільської районної державної адміністрації Володимир ПУГАЧ.

У 2016 році Центром надавалися 26 видів адміністративних послуг: Білопільського районного сектору управління державної міграційної служби України в Сумській області (зняття/реєстрація місця проживання, видача та обмін паспорта громадянина України, вклеювання фотографії до паспорта громадянина України при досягненні 25-ти, 45-ти річного віку та інше), відділу Держгеокадастру у Білопільському районі (реєстрація земельної ділянки, надання відомостей у формі витягу з державного земельного кадастру, видача витягів з технічної документації про нормативно грошову оцінку та інші), служби з державної реєстрації прав Білопільської міської ради(зняття/реєстрація місця проживання), державної служби України з надзвичайних ситуацій (реєстрація декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки) та 4 документа дозвільного характеру (Держпродспоживслужба).

За минулий рік в Центрі прийнято 9457 заяв від суб’єктів звернень, що на 1324 заяви менше від прийнятих заяв у попередньому році (10789 заяв). За результатами розгляду заяв надано 16597 адміністративних послуг в т.ч. 12 документів дозвільного характеру (з урахуванням кількості земельних ділянок вказаних в заяві) по 9169 заявам, відмовлено у 528 випадках (у зв’язку з невідповідністю наданих документів або технічним причинам програми ДЗК), надано 9427 консультацій.

Також, спеціалістами Центру від імені виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад розглянуто 733 адміністративні справи та складено постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за проживання по недійсному паспорту громадянина України, його пошкодження або втрату. На громадян України, які не досягли 18-ти річного віку складено 8 протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності за втрату паспорта громадянина України та направлені на розгляд до Білопільського районного суду. Державним реєстратором Центру прийнято, опрацьовано та передано до архіву 587 реєстраційних справ.

За 2016 рік Центр відвідало 29909 громадян, що становить 2492 за місяць. Навантаження на одного спеціаліста, в т.ч. і керівника Центру по кількості прийнятих заяв, реєстраційних справ, складених протоколів та постанов і наданих результатів складає 341 звернень за місяць, або 16 за 1 день, а з урахуванням консультацій 494 звернення за місяць, або 24 за 1 день.

Кількість прийнятих заяв в розрізі суб’єктів надання адміністративних послуг становить: Білопільського РС УДМС  України в Сумській області – 2424 заяв (25,7%); відділу Держгеокадастру у Білопільському районі – 4774 заяв (50,5%); Білопільської міської ради - 2247 заяв (23,7%); документів дозвільного характеру – 12 заяв (0,1%).