Районна газета

НАРАДА З ПИТАННЯ УПЕРЕДЖЕННЯ ЗАГИБЕЛІ БДЖІЛ

Перший заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Олена НІКІТЕНКО провела нараду з питання упередження загибелі бджіл та координації дій у сфері бджільництва в Білопільському районі

«Питання отруєння бджіл отрутохімікатами є актуальним, адже за останні роки почастішали випадки масових отруєнь бджіл після обробки полів пестицидами, особливо при розпиленні отрутохімікатів за допомогою літаків. Саме тому ми сьогодні зібралися, щоб обговорити питання попередження отруєння бджіл під час медозбору на території району», - сказала посадовець.

В ході наради, учасниками якої були голови сільських, селищних, міських рад, керівники сільськогосподарських підприємств, голови фермерських господарств та пасічники району, присутніх ознайомили з дотриманням вимог законодавства України для попередження отруєння бджіл та дотриманням правил застосування пестицидів та агрохімікатів при обробітку сільськогосподарських культур.

В ході обговорення вирішено налагодити тісну співпрацю пасічників з сільськогосподарськими підприємствами та органами місцевого самоврядування з метою недопущення загибелі бджіл, а пасічники виступили з ініціативою створити районну спілку пасічників.