Районна газета

ОГОЛОШЕНО IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «НЕЙМОВІРНІ СЕЛА УКРАЇНИ 2019»

З метою сприяння взаємодії малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування на селі, для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризації життя в селі, збереження історико-культурної спадщини, AgroPortal оголошено IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019»

Конкурс буде проходити за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», освітнього проекту.

Учасники конкурсу: села та селища України (заявки від селищ міського типу в цьому році не приймаються), період проведення: квітень – вересень 2019 року.

Форматом конкурсу передбачено відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій, розробленого громадою для свого населеного пункту, реалізація якого допоможе вирішити соціальні, економічні, екологічні проблеми та сприятиме розвитку зеленого туризму.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету села-претендента IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» і направити її на електронну пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. та мінімум одне фото села-претендента, зазначивши в темі листа назву села та область.

Село-переможець IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» отримає 100 тис. гривень на реалізацію бізнес-проекту.

Інформацію про проведення IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» розміщено на сайті AgroPortal (http://agroportal.ua) у розділі «Конкурс».