Районна газета

НАРАДА З ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА В БІЛОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

28.11.2019 в Білопільській районній державній адміністрації за участю Державного агентства рибного господарства у Сумській області та Клевенського міжрайонного управління водного господарства у Сумській області відбулася  нарада з питань дотримання  вимог чинного законодавства у сфері рибного господарства.

У нараді взяли участь орендарі водних об’єктів Білопільського району.

Начальник відділу іхтіологїї та регулювання рибальства Державного агентства рибного господарства у Сумській області Віталій Підопригора акцентував увагу на дотриманні суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері рибного господарства, а саме: дотримання і виконання норм зон аквакультури та зональної рибопродуктивності; ведення спеціальних форм первинної документації та підготовки щорічного звіту за формою № 1А-риба (річна), відповідно до затвердженої інструкції по її заповненню, надання звітності у встановлені строки (до 10 січня 2020 року); утримання в належному технічному стані гідротехнічних споруд, своєчасному проведенні їх капітального ремонту.

Спеціаліст Клевенського міжрайонного управління водного господарства у Сумській області Сергій Прилуцький доповів про необхідність отримання режиму роботи водних об’єктів та дозволу на спеціальне водокористування та щодо своєчасної сплати орендної плати за водні об’єкти.

Спеціалісти Сумського рибоохоронного патруля доповіли присутнім про діяльність рибоохоронного патруля на підзвітних територіях, розкрили актуальне питання заборони вилову водних біоресурсів в осінньо-зимовий період на зимувальних ямах та наголовили на адміністративній відповідальності за порушення Правил рибальства. Було наголошено, що по Білопільському району з початку року викрито 73 порушення Правил рибальства, крім того складено 12 актів вилучення безгосподарського майна. Всього було нараховано збитків на суму 33 тис. гривень, накладено штрафів на суму понад 16,7 тис. грн.

Для оперативного реагування на факти браконьєрства вказані телефони «гарячої» лінії Сумського рибоохоронного патруля: (096) 838-25-70 або (0542) 77-90-13.

Загалом нарада пройшла у конструктивному руслі. Її учасники отримали багато корисної інформації, яку в подальшому використають під час своєї діяльності.