Районна газета

«АГРОФОРМУВАННЯ, ЩО ВЕДУТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ, ПОВИННІ ВКЛАДАТИ КОШТИ У РОЗВИТОК СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ»

Таке переконання на апаратній нараді висловив голова Білопільської райдержадміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, в ході якої розглядалося питання надання аграрними формуваннями матеріально-фінансової підтримки на розвиток соціальної сфери району у 2015 році та перспективи їх співпраці з територіальними громадами району у 2016 році

«У 2015 році соцугоди в письмовій формі не укладалися, але з сільгосптоваровиробниками району було досягнуто домовленості щодо фінансової підтримки територіальних громад та визначені першочергові об’єкти, які потребують цієї підтримки. Одним із основних об’єктів у 2015 році було визнано дороги між населеними пунктами району, на ремонт яких сільгосппідприємствами було направлено 2 млн. 226 тис. гривень або 59% від загальної суми фінансової підтримки», - повідомила начальник управління агропромислового розвитку Білопільської райдержадміністрації Олена ШРАМКО.

Допомога об’єктам освіти склала 413 тис. гривень (11% від загальної суми фінансової підтримки), 265,5 тис. гривень (7%) виділено на підтримку спортивних команд району, 203,0 тис. гривень (5%) спрямовано на об’єкти культури, 84,3 тис. гривень (2%) направлені на ремонт та утримання водогонів, 41,6 тис. гривень (1%) – на об’єкти охорони здоров’я. Значна сума коштів – 563,6 тис. гривень (15%) виділені на проведення Днів села, різноманітних свят, транспортні послуги, благоустрій.

«Всього за 2015 рік у розвиток сільських територій сільгосптоваровиробниками вкладено 3,8 млн. гривень, що на 1,7 млн. гривень більше ніж у 2014 році. У 2016 році сільсппідприємства планують продовжувати співпрацю з територіальними громадами району. За січень 2016 року  вже надано допомоги на 330 тис. гривень», - зазначила Олена Шрамко.