Районна газета

ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ОЦІНКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

В Білопільській районній державній адміністрації 14 березня 2019 року відбулося перше в новому бюджетному році засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів малого підприємництва для часткової компенсації сплачених відсотків за банківськими кредитами, які суб’єкти малого бізнесу отримали у державних банках

Як зазначила перший заступник голови Білопільської районної державної адміністрації, голова комісії Олена НІКІТЕНКО: «Білопільська районна державна адміністрація уже третій рік надає Суб’єктам підприємництва фінансову підтримку з районного бюджету, багато чи мало, але 40% від сплачених відсотків за кредитами, а в грошовому виразі протягом дії Програми за 2017-2018 роки відшкодовано Суб’єктам підприємництва 171,3 тис. гривень, це безперечно кошти для бізнесу».

2019 рік не є виключенням, на засідання районної конкурсної комісії надійшло 2 проекти від Приватного сільськогосподарського підприємства «Зоря» - «Придбання паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив для потреб господарства» сума часткової Компенсації становить 17280 гривень та Товариства з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Сілва» - «Придбання паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин та інших складових агробізнесу» сума часткової Компенсації становить 46700 гривень.

На реалізацію Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Білопільському районі на 2017-2020 роки рішенням 28 сесії Білопільської районної ради від 21.12.2018 року з районного бюджету виділено кошти в сумі 200 тисяч гривень на надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Як повідомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ганна АНДРІЙЧУК, компенсацію по 40% банківської відсоткової ставки надаватимуть обласний та районний бюджети. Умови конкурсного відбору проектів та порядок подання документів у 2019 році не змінилися.

Проекти фермерського господарства ПСП «Зоря» та ТОВ СГП «Сілва», які надійшли на розгляд районної конкурсної комісії, оцінені всіма членами Комісії за трибальною шкалою від 0 до 3 у «3» три бали, рейтинговий показник становить 80%.

Всі проекти стали переможцями конкурсного відбору та підлягають наданню з районного бюджету часткової Компенсації у поточному році.