Районна газета

ПРО МІЖНАРОДНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОНКУРС «ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА»

Запрошуємо долучитися до участі нових та модернізованих об’єктів у IV випуску Міжнародного будівельного конкурсу «Європейська нагорода». Заявки на участь у конкурсі приймають на електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 13.12. 2019 року.

          «Модернізація року – Європейська нагорода» (EUROPEAN AWARD) European Award - Modernization of the Year – це найбільш масштабний будівельний конкурс в Європі. Мета конкурсу - нагородження найкращих модернізацій та новобудов року, а також їх підтримка та просування. Поточний IV випуск Міжнародного конкурсу будівельних споруд «Європейська нагорода» проходить під патронатом (Мінрегіон) Міністерства розвитку громад та територій України. Ініціатива проведення конкурсу є частиною діяльності Міністерства, а саме підвищення конкурентоспроможності регіонів України, розроблення регіональної політики та просування діяльності органів місцевого самоврядування та підприємництва українських інвесторів, підрядників та архітекторів.

          Ідея Європейського конкурсу, прототипом якого є Національний конкурс «Модернізація року та будівництво ХХІ століття», який розвивається вже протягом 24 років, полягає у сприянні та підтримці заходів щодо порятунку будівель та споруд національної та європейської спадщини, а також сприяння модернізації, реконструкції, розширенню об’єктів, обладнання та ін.., а також будівництво нових засобів для функціональних та естетичних ефектів. Конкурс «Європейська нагорода» спрямований на вибір та нагородження будівельних проектів, виконаних за останні три роки, які відрізняються своїми особливими якостями.

          Об'єкти та їх творців буде оцінювати Міжнародне журі, яке складалося з авторитетів у галузі будівництва та архітектури - професорів, інженерів з Польщі, України та Словаччини. Близько 600 об'єктів та понад 1700 учасників (установ та компаній) з таких країн, як Польща, Україна, Словаччина, Чехія, Білорусь, Словенія та Казахстан взяли участь в останньому III випуску «Європейської нагороди» та польському – «Модернізації року та будівництві 21 століття» . Переможці 2018 року були нагороджені під час фінальної церемонії «Європейська нагорода 2018», яка відбулася 5 вересня 2019 року відповідно до багаторічної традиції у Королівському замку у Варшаві.

          Подання нових або модернізованих об’єктів на конкурс «European Award» дозволить ширше представити цінні українські будівельні та архітектурні досягнення в Європі та нагородити видатні проекти, і перш за все – їх творців. Титул «Європейська нагорода» - це привід для гордості, а також унікальна можливість представити свої успіхи на міжнародному рівні.