Районна газета

ВІДКРИЙТЕ «ТЕПЛІ ОБІЙМИ» РАЗОМ З ОЩАДБАНКОМ

1 грудня в Ощадбанку стартував новий акційний депозит «Теплі обійми» з вигідними умовами та приємними подарунками

Кожен вкладник може обрати прийнятні для нього умови та відкрити свій депозит: з поповненням та капіталізацією або без поповнення та з капіталізацією, з поповненням та щомісячною сплатою процентів або без поповнення та зі щомісячною сплатою процентів.

Ставка залежить лише від строку та валюти вкладу: у гривні – 19% річних на три місяці та 20% – на 6 місяців, відповідно в доларах США – 7% і 7,5% річних та в євро – 6,25%  і 6,50% річних. Мінімальна сума вкладу – 1000 гривень, 100 доларів США або 100 євро. Відкрити депозит можливо протягом трьох зимових місяців.

Для кожного вкладника банк підготував приємний сюрприз.

«У зимовий період кожна людина особливо потребує відчуття тепла, любові та турботи. Тож ми вирішили додати нашим вкладникам позитивних емоцій та душевного тепла, а вони в свою чергу можуть поділитись цим зі своїми близькими. Відкриваючи депозит «Теплі обійми», можна обрати та підписати одну з трьох вітальних листівок для найдорожчої людини. А якщо у вас є діти, можна надіслати їм листівку з сюрпризом, який перетворюється на пальчиковий театр. У веселій компанії діти зможуть вирізати та склеїти фігурки казкових героїв і зіграти в цікаву гру. Відправлення листівок банк бере на себе», – розповідає директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерія Малахова.

Нагадуємо: вкладники Ощадбанку захищені законом. Це єдиний банк в Україні, в якому повернення депозитів громадянам гарантоване державою на 100%, без обмеження суми та строку.

Прес-служба Ощадбанку