Районна газета

ВОЛОДИМИР ВЕРЕЩАГІН: «БУТИ ПІДПРИЄМЦЕМ – ЦЕ ОСОБЛИВИЙ ТРУД, ДЕ УСПІХ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВЛАСНИХ СИЛ, РОЗУМУ ТА ВМІННЯ БУДУВАТИ БІЗНЕС»

На цьому акцентував увагу голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН в ході зустрічі з підприємцями району з нагоди Дня підприємця

На зустрічі були присутні представники райдержадміністрації та підприємці району.

«З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей. Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес. Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові вашої участі в розвитку нашого району», - сказав очільник району.

Володимир Верещагін подякував підприємцям району, які започаткували і підтримали численні ініціативи з допомоги нашим військовим, які піклуються про поранених на полі бою, підтримує тих, хто через дії терористів залишився без даху над головою, і тих, хто відстоює сьогодні зі зброєю в руках нашу свободу.

«Щиро бажаю успіху вашому бізнесу, реалізації ваших ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання! Упевнений, що такі працездатні й наполегливі люди, як ви, зможуть зробити процвітаючою й успішною нашу країну!», - сказав на завершення очільник району.

До привітань долучилися керуючий справами Білопільської районної ради Олег УСЕНКО, голова Білопільського осередку Союзу промисловців і підприємців України Василь ПОНОМАРЕНКО та депутат Сумської обласної ради Наталія КАЛІНІЧЕНКО.

За результатами районного конкурсу кращі підприємці району були відзначені грамотами Білопільської райдержадміністрації: «Краща жінка – підприємець» - ДУБСЬКА Олена (м. Білопілля), «Кращий підприємець у сфері торгівлі» - ПІДДУДА Ігор (м. Ворожба), «Кращий підприємець у сфері торгівлі в сільській місцевості» - ЛІТВІНОВА Оксана (с. Рижівка), «Кращий підприємець у сфері ресторанного господарства» - ІЛЬЧЕНКО Олена (сел. Миколаївка), «Кращий підприємець у сфері побутового обслуговування» - ВИЧЕРЕБІН Сергій (м. Білопілля), «Кращий молодий підприємець» - КОНДРАТЮК Тарас (м. Білопілля), «Кращий підприємець у сфері торгівлі на ринку» - БАНЯ Надія (м. Білопілля, м. Ворожба ринок).