Районна газета

ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН провів робочу зустріч із народним депутатом України Олександром СУГОНЯКОЮ щодо перспектив розвитку Білопільського району

Проведення перших місцевих виборів об’єднаних територіальних громад, перспективи соціально-економічного розвитку Білопільського району, Миколаївської та Річківської об’єднаних територіальних громад щодо залучення та освоєння коштів з Державного Фонду регіонального розвитку та інших джерел фінансування для реалізації першочергових проектів на 2016-2017 роки – основні питання, що обговорювалися в ході зустрічі.

У робочій зустрічі взяли участь голова Білопільської районної ради Володимир ДУРНОП’ЯН, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ, керівник апарату Білопільської районної державної адміністрації Юрій ВАСИЛЬЧЕНКО, начальник фінансового управління Білопільської районної державної адміністрації Юлія РОМАНЮТЕНКО, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Білопільської районної державної адміністрації Ганна АНДРІЙЧУК, Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО, Ворожбянський міський голова Андрій ДРУЖЧЕНКО, Миколаївський селищний голова Іван ІГНАТЬЄВ, Рижівський сільський голова Олександр ЧЕХ, депутат Сумської обласної ради, головний редактор районної газети «Білопільщина» Наталія КАЛІНІЧЕНКО та депутат Сумської обласної ради Едуард ПІНЧУК.

«Центральна виборча комісія призначила на 18 грудня вибори в 14 об’єднаних територіальних громадах Сумщини, в тому числі і в Миколаївській та Річківській ОТГ. Районна територіальна виборча комісія утворила та сформувала склади Миколаївської селищної та Річківської сільської виборчих комісій, які повинні забезпечити проведення виборчої кампанії голови та депутатів ОТГ. Наше з вами завдання забезпечити проведення чесних і прозорих виборів, безпеку громадян під час голосування, охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації», - зазначив Володимир Верещагін.

Більш детально про організацію підготовки та проведення перших місцевих виборів в Миколаївській та Річківській об’єднаних територіальних громад розповів керівник апарату Білопільської райдержадміністрації Юрій Васильченко.

Очільник району висловив сподівання, що виборчий процес пройде у рамках Закону, без порушень і Миколаївська та Річківська громади отримають своїх голів та депутатів.

За словами Володимира Верещагіна, об’єднані громади мають стати яскравим прикладом ефективного використання коштів та управління територією.

У 2016 році в район залучено 3,5 млн. гривень з Державного Фонду регіонального розвитку на реалізацію 4 інвестиційних проектів: реконструкція каналізаційної насосної станції та напірного колектора м. Білопілля – 2137, 4 тис. гривень, реконструкція котельні лікарні в смт. Миколаївка – 851,8 тис. гривень, реконструкція вуличного освітлення по вул. Чехова, вул. Миру м. Ворожба – 215,5 тис. гривень, будівництво вуличного освітлення на сонячних батареях в с. Верхосулка – 274,8 тис. гривень.

«Вже сьогодні нам потрібно думати про подальші кроки з організації своєї роботи. Готувати та подавати заявки на фінансування своїх ініціатив з Державного фонду регіонального розвитку, адже термін, відведений на подачу проектів, невдовзі спливає», - наголосив голова райдержадміністрації.

Як повідомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ганна Андрійчук, у 2017 році планується надходження 22 млн. гривень з ДФРР на реалізацію 24 інвестиційних проектів по 12 місцевим радам та більш детально ознайомила з ними.

В ході зустрічі Миколаївський селищний голова Іван Ігнатьєв, Рижівський сільський голова Олександр Чех, Білопільський міський голова Юрій Зарко та Ворожбянський міський голова Андрій Дружченко розповіли про залучення інвестицій для розвитку своїх територій та про плани на 2017 рік.

Олександр Сугоняко запевнив присутніх у своїй підтримці всіх ініціатив щодо залучення інвестицій у розвиток району, які надходять від міських, селищних, сільських рад, при цьому наголосивши, що лише спільними зусиллями всіх гілок влади можна змінити життя жителів Білопільщини на краще.

Також в ході зустрічі обговорили питання, які найбільше хвилюють мешканців району.

На завершення Володимир Верещагін подякував народному депутату за продуктивну зустріч та висловив сподівання на подальшу конструктивну співпрацю задля розвитку Білопільського району.